O Nas

Tworzymy z pasją, wprowadzając najnowsze technologie.

W firmie ECL TECH POLSKA Sp. z o.o. zajmujemy się wdrażaniem innowacyjnej technologii czyszczenia laserowego. Wprowadzając na rynek najwyższej klasy lasery czyszczące, w praktyce pokazujemy jak na naszych oczach zmienia się technologia czyszczenia.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, intensywności prowadzonych badań osiągnęliśmy w wielu wypadkach wręcz niesamowite efekty czyszczenia. Było i jest to możliwe dzięki współpracy z Centrum Laserowych Technologii Metali im. Henryka Frąckiewicza Politechniki Świętokrzyskiej i Polskiej Akademii Nauk oraz Akademią Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Wiedza naukowców oraz nasza praktyka zaowocowały powołaniem do życia własnej marki laserów "ECL". Doświadczenie, poparte praktyką i wiedzą naukową pozwala nam precyzyjnie określić potrzeby klienta. Zaproponować idealny dobór urządzenia laserowego o odpowiednich parametrach i konfiguracji. Wraz ze sprzedażą urządzenia laserowego, gwarantujemy opiekę techniczną oraz szkolenia pracowników z zakresu bezpiecznego i skutecznego prowadzenia obróbki laserowej.

Naszym działaniom przyświeca hasło:

Sprzedających jest wielu, Centrum Laserów Czyszczących jest jedno.

Dzięki wsparciu firm i uczelni, niekwestionowanych autorytetów naukowych, oraz inżynierów, jesteśmy w stanie opracować najlepsze rozwiązania w procesie czyszczenia laserowego. Jesteśmy po to, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Szeroki zakres dostępnych modeli urządzeń polskiej marki ECL TECH pozawala nam spełnić oczekiwania zarówno dużych zakładów i firm, jak i mikro przedsiębiorców.

Layout Options

Which layout option you want to use?

Color Schemes

Which theme color you want to use? Select from here.

Background Patterns

Which background pattern you want to use?

Background Images

Which background image you want to use?